Kalėdinis žaisliukas Baltas burbulas su paukščiu

20.00

Žaisliukai – unikalūs. Jie puikiai papildys ir jūsų pačių kalėdinių dekoracijų kolekciją, primins apie rūpestį, artumą, tikrumą. Sukurti stebuklą namuose dar niekada nebuvo taip paprasta!

Dizainerio Arno Lin vienetine 2020 metų kolekcija

Liko 18

Nemokama
Bendras produkto kiekis
Iš viso pasirinkčių
Iš viso
Palyginti
CGW100069AQ , ,

Aprašymas

Išskirtiniai kalėdiniai žaisliukai

Besibeldžiančios Kalėdos primena, kad svarbiausia – laikas su brangiais žmonėmis, tradicijos, šiluma. Galvodami apie tai mes sukūrėme išskirtinius vienetinius kalėdinius žaisliukus. Jų – vos kelios dešimtys. Tad tokio paties rasti niekur daugiau nepavyks.

Galima neabejoti, jog pajausti tikras Kalėdas padeda šventinės dekoracijos – stikliniai žaisliukai savyje talpina klasikos dvelksmą ir estetiką. Skirtingos formos, figūrėlės, įvairios spalvos atitinka kiekvieno skonį. Tad tai puiki dovana ieškantiems kuo nustebinti net patį išrankiausią, smulkmeniškiausią, kruopščiausią verslo partnerį, draugą ar mylimąjį. Vienas žaisliukas gali būti pridėtas prie didesnės dovanos kaip išskirtinis akcentas. Dėžutėse supakuoti po tris ar šešis jie patys bus pagrindinė dovana, kurią išvyniojus tuojau pat galima panaudoti.

Pagaminti iš stiklo

Atsiliepimai

Atsiliepimų dar nėra.

Būkite pirmas aprašęs “Kalėdinis žaisliukas Baltas burbulas su paukščiu”

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Up-Sells

Kalėdinio žaisliuko įpakavimas

2.00

Liko 31

Kalėdinio žaisliuko įpakavimas vienam žaisliukui

Kalėdinio žaisliuko įpakavimas

2.50

Neturime

Kalėdinio žaisliuko įpakavimas vienam žaisliukui